• +90 212 324 50 50 (Pbx)

ENİSLER GAYRİMENKUL YATIRIM AŞ.

Enisler Gayrimenkul, inşaat alanındaki 35 yıla varan aile tecrübesini 2. kuşak yöneticilerin vizyonu ve dinamizmi birleştirmiştir. Enisler Group çatısı altında toplanması ile birlikte, grup sinerjisinin vermiş olduğu ivmeyle Enisler Gayrimenkul ; örnek alınan, kalıcı yaşam alanları ve ticari projeleri hızla ve güvenle hayata geçiren, sektöründe ilk akla gelen, saygı duyulan ve içinde bulunduğu topluluklara her daim pozitif katkı yapan bir kurum olma yolundaki çalışmalarına hız vermiştir.

Birlikte iş yaptığı tüm paydaşlara her daim güven verme, insanı ve doğayı hep ön planda tutma, sürekli yenilikçi projeler ve konseptler geliştirme prensiplerini benimsemiştir. Her koşul altında prensiplerine bağlılığı ile tanınan Enisler gayrimenkul , bu sayede sektörde göreceli kısa bir süredir yeniden yer alıyor olmasına rağmen hatırı sayılır projelerde yer almış ve paydaşlarının saygısını kazanmıştır.

Enisler Gayrimenkul gelecektede aynı bugün olduğu gibi sektörüyle ilgili konularda dünyadaki tüm gelişmeleri yakından takip edip, hayata geçiren ve geliştiren bir firma olma hedefinden vazgeçmeden, ileri inşaat teknolojileri ile çevreye saygılı, güvenli, kaliteli ve erişilebilir yapılar üretmek konusunda durmaksızın çalışmaya devam edecektir


Bize aşağıdaki numaradan hemen ulaşabilirsiniz.


+90 212 324 50 50 (Pbx)